O firmie 

Osuszacze do drewna i inne osuszacze powietrza – o firmie

Profil firmy EIPL

Nasza firma od lat dostarcza klientom sprawdzone rozwiązania między innymi w zakresie takich urządzeń jak: miernik wilgotności drewna, osuszacze do drewna, a także sprzętu do suszenia po zalaniu. EIPL jest członkiem EIP Ltd Group, która ma siedzibę w Bishop Auckland, w Anglii. EIP Ltd posiada również biura w USA, Berlinie i zagranicznych agentów w Hiszpanii, Francji, Hong Kongu, Singapurze oraz w Polsce. EIPL oprócz bogatej oferty ponad 27 typoszeregów produkowanych osuszaczy powietrza przeznaczonych dla przemysłu, handlu specjalizuje się w dostarczaniu unikalnych projektów i rozwiązań min. dla zastosowań wojskowych.


Podział na wyspach

W Wielkiej Brytanii rynek osuszaczy powietrza i komponentów podzielony jest w następujący sposób:

Czyszczenie i Restaurowanie - Szeroka gama przenośnych osuszaczy służących do suszenia pomieszczeń i suszenia po zalaniu.

Europa - Wytrzymałe przenośne i trwałe osuszacze powietrza udostępnione do użytkowania dla indywidualnych użytkowników poprzez firmy zajmujące się wynajmem.

HVAC - – Usuwanie wilgoci oraz rozwiązania dotyczące poprawy jakości powietrza w mieszkaniach, basenach, procesach przemysłowych, archiwizacji, handlu i zastosowaniach komunalnych.

Suszenie drewna – Kompletne systemy do suszenia tarcicy przeznaczone dla małych i średnich wydajności mających zastosowanie u hobbystów, stolarzy oraz komercyjnych firm produkcyjnych.


EIPL stara się zapewnić najwyższą jakość produkowanych urządzeń dostosowanych do aplikacji w najbardziej wymagających segmentach rynku. Aktywny oraz stały program badań nad rozwojem produktów, zapewnia, że klienci EIPL wyposażeni są w najnowsze i najbardziej opłacalne rozwiązania dotyczące usuwania wilgoci i procesu osuszania technologicznego.

 

Filozofia firmy

Misja

Aby się rozwijać musimy przewidywać potrzeby rynku. Podstawowe zalety naszych osuszaczy powietrza i innych muszą zaspokajać potrzeby naszych klientów lepiej niż konkurenci.

 

W co wierzymy

Klient jest naszą przyszłością. Jeśli korzysta klient my też korzystamy

Dążymy do ciągłego doskonalenia

Musimy rozwijać nasze wewnętrzne środowisko, które zachęca do otwartości, innowacyjności, samorealizacji i indywidualnych obowiązków