Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

KOMPACT

Dane Produktu

  Numer części
  10240KD-GB 10240KP-GB
  Kompact Kompact
Wysokość (mm) 615 615
Szerokość (mm) 508 508
Głębokość (mm) 488 488
Waga (kg) 40 37
Napięcie 110/230 230
Faza 1 1
Częstotliwość (Hz) 50 50
Moc (kW) 0.75 0.75
Prąd (A) 5/2.5 2.5
Przepływ powietrza (m3 / h) 152 152
Poziom hałasu (dBA) 47 47
Zalecana kubatura (m3) 237 237
Typowa wydajność (L / D) 20 20
Min temperatura pracy (°C) 3 3
Max temperatura pracy (° C) 35 35
  Numer części
  10240KD-GB 10240KP-GB
  Kompact Kompact
On/Off sterowanie za pomocą przełącznika Y Y
Przełącznik odpowietrzenia pompy Y Y
Składany uchwyt Y Y
Odszranianie gorącym gazem Y Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y Y
Licznik godzin Y Y
Przełącznik wyboru napięcia Y N
Koła o dużej średnicy Y Y
Czynnik chłodniczy Typ R407c R407c
Wolnostojący Y Y
Zintegrowana pompa Y Y
Kabel zwijany Y Y
Formowana wtyczka sieciowa N Y
Wykończenie epoxydowe Y Y
Konstrukcja wykonana ze stali Y Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  10240KD-GB 10240KP-GB
Kompact Kompact
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

Wybierz osuszacz EIPL

Czy jest metoda na szybkie, niezawodne i energooszczędne osuszanie? EIP Ltd. ( Ebac. Idustrial Ltd.) ma odpowiedź na to pytanie. W nowo wybudowanym budynku lub podczas remontu czy przebudowy istniejących obiektów oraz w szczególnych okolicznościach, takich jak powódź czy zalanie, nie ma szybszej, pewniejszej i bardziej ekonomicznej metody na usunięcie wilgoci bez ryzyka uszkodzenia materiałów budowlanych niż zastosowanie osuszacza Kompact. Rozważmy alternatywy. Można osuszać metodą naturalną, polegającą na ogrzewaniu i wietrzeniu, ale jest to proces niezwykle długotrwały no i jakim kosztem? Możemy też zastosować osuszacze budowlane EIP Ltd które skrócą czas suszenia o dwie trzecie w stosunku do metody naturalnej przy niewielkiej konsumpcji energii. Wybór należy do Ciebie.

Zasada działania

Powietrze jest zasysane do osuszacza powietrza za pomocą wentylatora. Wilgoć zawarta w powietrzu następnie kondensuje się i odprowadzana jest do zbiornika. Suche powietrze jest ogrzewane energią odzyskaną podczas etapu suszenia i zawrócone jest do pomieszczenia. Proces ten zmniejsza wilgotność względną powietrza, co zwiększa jego zdolność pochłaniania wilgoci zawartej w otaczającej kubaturze. EIP Ltd. dostarcza osuszacze budowlane do firm usługowych zajmujących się wynajmem oraz do handlu od ponad trzydziestu lat: jeśli masz osuszacz budowlany, jest to prawdopodobnie produkt EIP Ltd jeden z wiodących europejskich producentów.

Niezawodne działanie

Nieważne, jak ekstremalne są warunki pracy produkty, EIP Ltd radzą sobie efektywnie bez problemu. Wszystkie urządzenia pracują profesjonalnie nawet w niskich temperaturach - i gdzie wilgoć jest naprawdę duża. Przy użyciu osuszacza KOMPACT bez problemu można skondensować 20 l wody z powietrza w ciągu zaledwie 24 godzin. Zakres pracy osuszaczy EIP Ltd jest tak zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom trudnych warunków pracy, oraz maksymalnie skrócić czas wynajmu. Pozwoli to na zarabianie pieniędzy z roku na rok.

Prostota działania

Prostota działania jest jedną z głównych zalet produktów EIP LTD. Przystępując do osuszania pomieszczenia lub budynku trzeba tylko sprawdzić, czy wszystkie drzwi i okna są zamknięte, ustawić urządzenia w dogodnej lokalizacji, podłączyć do sieci i nacisnąć przycisk start. Drenaż kondensatu z urządzenia jest równie prosty - albo poprzez podłączenie węża do otworu spustowego i prowadząc go do odpływu lub poprzez umieszczenie pojemnika pod króćcem odprowadzenia skroplin.

Wytrzymała konstrukcja – wieloletnia trwałość

Ponad trzydzieści siedem lat doświadczeń EIP Ltd to ciągły proces udoskonalania i modyfikowania swoich produktów, co sprawia że EIP Ltd jest liderem w tej branży. Każda maszyna jest projektowana z myślą o wydajności i przemyślana do ostatniego szczegółu. Ergonomiczna budowa, mobilność, niezawodność, jest zasługą wysokiej jakości zastosowanych materiałów a wyjątkową trwałość uzyskano dzięki stalowej konstrukcji.

Wszechstronność wyrobów

Podczas procesu osuszania mogą pojawić sie różne problemy – ale osuszacze budowlane EIP Ltd zostały zaprojektowane w celu zapewnienia skutecznego rozwiązania, niezależnie od sytuacji. W nowo budowanych lub częściowo ukończonych budynkach, osuszacze budowlane EIP Ltd umożliwiają w kontrolowanym tempie osuszać powierzchnie gipsowe, jastrychy i elementy drewniane. Oznacza to, że dekoratorzy wnętrz mogą pracować systematycznie, trzymając się wymaganych terminów, niezależnie od warunków pogodowych.