Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

DD1200

Dane Produktu

  Numer części
  10540GR-GB
  DD1200
Wysokość (mm) 1420
Szerokość (mm) 580
Głębokość (mm) 718
Waga (kg) 120
Napięcie 415
Faza 3
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 11.8
Prąd (A) 17
Przepływ powietrza technolog. - suche powietrze (m3 / h) 1198
Przepływ powietrze regen. - mokre powietrze (m3 / h) 331
Rozmiar kanału powietrza technolog. (mm) 203
Rozmiar kanału powietrza regen. - mokre powietrze (mm) 152
Obroty koła rotora (RPH) 13.6
Typowa wydajność (L / D) 190
Min temperatura pracy (°C) -20
Max temperatura pracy (° C) 40
  Numer części
  10540GR-GB
  DD1200
On / off Y
Sterowanie elektroniczne Y
Ręczny / Automatyczny wybór trybu Y
Zdalny czujnik wilgotności Y
Licznik godzin pracy Y
Izolator sieciowy Y
Zmienne prędkości wentylatora (Speed Controlled) Y
Wysoko wydajna grzałka elektryczna Y
Fitr powietrza techn./regen Y
Podwójny wlot powietrza Y
Wolnostojący Y
Higrostat O
Konstrukcja ze stali nierdzewnej O
Złaczki do kanału wlotowego Y
Wyłącznik bezpieczeństwa wys.temp. Y
Numer części Opis
3035157 Zdalny higrostat
  Numer części
  10540GR-GB
DD1200
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

Dlaczego potrzebujemy osuszacza?

Osuszacze są wymagane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba, aby obniżyć poziom wilgotności Aby zapobiec korozji, pleśni i kondensacji lub utrzymania niskiego stanu wilgotności podczas produkcji, pakowania lub przechowywania produktów higroskopijnych.

Metody osuszania

Osuszanie jest możliwe przy użyciu dwóch możliwych metod, kondensację z osuszaczy chłodniczych i adsorpcji za pomocą osuszaczy adsorpcyjnych. Osuszacze adsorpcyjne wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie występują niskie temperatury, lub gdy wymagana jest niska temperatura punktu rosy, głębokie suszenie lub niski poziom wilgotności. Ponieważ osuszacze adsorpcyjne nie produkują wody będą efektywnie pracować w temperaturach ujemnych. Ich działanie jest proste, ale niezwykle skuteczne i niezawodne. Powietrza (powietrze procesowe) jest wciągany do osuszacza powietrza, gdzie przechodzi przez koło wypełnione impregnowanym żelem krzemionkowym. Gdy powietrze przechodzi przez Silica Gel ( zawarty w tym kole), wilgoć obecna w powietrzu, jest absorbowana i opuszcza osuszacz jako gorące, suche powietrze. Ruch koła krzemionkowo żelowego jest ciągły i obraca się powoli, zwykle do trzech obrotów na godzinę. Ponieważ tarcza obraca się, niewielka część koła przechodzi przez segment regeneracji. W tej fazie drugi strumień powietrza (powietrze regeneracyjne) ogrzewa się do wysokiej temperatury, jeszcze przed przejściem przez koło. Cała wilgoć obecna w kole jest zaabsorbowana przez ten strumień powietrza, a gorące mokre powietrze jest usunięte poza obszar urządzenia.

DLACZEGO EIPL?

EIPL jest wiodącym w Europie producentem osuszaczy i jest to nazwa, na której można polegać. Niezależnie od ekstremalnie trudnych warunków pracy, osuszacze EIPL skutecznie spełniają swoje zadanie nawet w niskich temperaturach. Wytrzymała konstrukcja i wieloletnie doświadczenie EIP to ponad trzydzieści siedem lat doświadczeń, i udokumentowanej historii co oznacza, że ​​można polegać na naszych produktach. Każdy osuszacz jest zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o wydajności i wytrzymałości. Popularność osuszaczy EIP Ltd w branży wynajmu nie jest przesadzona, bo ich zalety takie jak ergonomiczność i wyjątkowa trwałość,jest powszechnie doceniana.

DD1200

 Osuszacz DD1200 jest pionową, kompaktową konstrukcją, która sprawia, że ​​nie zabiera dużo miejsca i jest łatwy do montażu w ograniczonych przestrzeni ach. Urządzenie zawiera podgrzewacz PTC zapewniając maksymalną moc suszenia i jest ciągle utrzymywany, podczas pracy urządzenia. DD700 zawiera dwa wentylatory EC ze zmienną prędkością pozwalającą i ułatwiającą instalowanie i uruchamianie w szerokiej gamie zastosowań Termostat elektroniczny pozwala na kontrolę prędkości wentylatorów EC, co umożliwia użytkownikowi wybrać żądaną preferencję suszenia, czyli Wysoka wydajność, Głębokie suszenia lub Wysoka ekstrakcja.

 

Poniższa tabela przedstawia przykładowe możliwości

 

27 ° C 60% - PRZYKŁAD USTAWIENIA

 

Wysoka ekstrakcja

Duża wydajność

Głębokie suszenie

Proces przepływu powietrza (m3/ h)
1400
1200
1000
Regen Przepływ powietrza (m3/ h)
400
330
400
Regen Wzrost temperatury (K)
110
90
110
Ekstrakcja (l/ d)
266
190
241
Suche powietrze Off (%)
9
12
5

 

Podłączenie do zewnętrznego higrostatu pozwala na utrzymanie wilgotności na zadanym poziomie. Cały typoszereg osuszaczy adsorbcyjnych EIPL zawiera wirniki o zawartości 82% aktywnego Silica Gel, zapewniając tym samym optymalną wydajność w stosunku do mocy pobieranej urządzeń oraz szeroki zakres pracy