Osuszacze 

 

Klimatyzacja 

 

Osuszacze do tarcicy 

 

Dla wojskowa 

 

BD75P

Dane Produktu

  Numer części
  10224GP-GB
  BD75P
Wysokość (mm) 620
Szerokość (mm) 385
Głębokość (mm) 360
Waga (kg) 25
Napięcie 230
Faza 1
Częstotliwość (Hz) 50
Moc (kW) 0.46
Prąd (A) 2
Przepływ powietrza (m3 / h) 170
Poziom hałasu (dBA) 47
Zalecana kubatura (m3) 100
Typowa wydajność (L / D) 12
Min temperatura pracy (°C) 3
Max temperatura pracy (° C) 35
  Numer części
  10224GP-GB
  BD75P
On / Off Sterowanie poprzez Hydrotstat N
Uchwyt do przenoszenia Y
Odszranianie gorącym gazem Y
Elektroniczne rozmrażanie czasowe Y
Kółka Y
Czynnik chłodniczy Typ R134a
Wolnostojący Y
Pompa kondensatu wewnętrznego Y
Kabel zwijany N
Formowana wtyczka sieciowa Y
Korpus obrotowy Y
Konstrukcja stalowa ocynkowana Y
Numer części Opis
   
  Numer części
  10224GP-GB
BD75P
Broszura (ang)
Instrukcja (ang)
Schemat połączeń
Schemat okablowania
Lista części zamiennych (ang)

OSUSZACZ EIPL TO NAJLEPSZY WYBÓR

Jeżeli szukasz sposobu na szybkie, niezawodne i efektywne energetycznie pozbycie się nadmiaru wilgoci, firma EIP Ltd (Ebac Industrial Products Ltd) ma dla Ciebie gotowe rozwiązania. Zastosowanie osuszaczy kondensacyjnych w nowych obiektach budowlanych, podczas renowacji, remontów istniejących budynków, lub w szczególnych okolicznościach, takich jak zalanie, jest najszybszą, najskuteczniejszą i najbardziej ekonomiczną metodą na zmniejszenie wilgotności bez ryzyka uszkodzenia materiałów budowlanych. Rozważmy alternatywy. Możemy zastosować metodę suszenia naturalnego polegającą na ogrzewaniu i wietrzeniu pomieszczenia. Jest to metoda niezwykle czasochłonna, no i jakim kosztem! ! ! Następnym sposobem jest zastosowanie osuszacza budowlanego EIP Ltd. który zredukuje o dwie trzecie czas trwania procesu suszenia w stosunku do metody naturalnej. Podsumowując: zastosowanie osuszaczy EIP Ltd to najszybsza i najtańsza metoda usuwania wilgoci.

ZASADA DZIAŁANIA

Powietrze jest zasysane z otoczenia do osuszacza za pomocą wentylatora. Wilgoć zawarta w powietrzu kondensuje się na wymienniku chłodniczym, a następnie jest odsysana lub zbierana w pojemniku. Suche powietrze jest ogrzewane energią odzyskaną podczas fazy suszenia i powraca do pomieszczenia. Proces ten obniża względną wilgotność powietrza, zwiększając zdolność pochłaniania większej wilgoci z otaczających powierzchni. Firma EIP Ltd dostarcza suszarki budowlane do wynajmu od ponad trzydziestu lat: jeśli masz suszarkę budowlaną, prawdopodobnie jest to EIP Ltd, wiodącego europejskiego producenta.

NIEZAWODNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Niezależnie od ekstremalnych warunków pracy, osuszacze EIP Ltd działają bezawaryjnie i efektywnie. Wszystkie jednostki działają ekonomicznie nawet przy niskich temperaturach. Wydajność osuszacza BD75P może osiągnąć nawet 20 litrów skondensowanej z powietrza wody w ciągu 24 godzin. Typoszereg suszarek firmy EIP Ltd jest zaprojektowany, tak aby sprostać każdym warunkom w jakich pracują podczas wynajmu, zarabiając pieniądze rok po roku.

PROSTOTA OBSŁUGI

Prostota obsługi jest jedną z głównych zalet zakresu EIP Ltd. Aby wysuszyć pomieszczenie lub zawilgocony obiekt, należy sprawdzić czy wszystkie, drzwi i okna są zamknięte. Należy ustawić urządzenie w dogodnym miejscu, podłączyć do źródła zasilania i nacisnąć przycisk uruchamiania. Odprowadzanie kondensatu z maszyny jest równie proste - albo poprzez podłączenie węża do rynny spustowej i doprowadzenie jej do spustu, albo przez umieszczenie pojemnika pod wylewką.

SOLIDNA KONSTRUKCJA NA WIELE LAT

Ponad trzydzieści siedem lat doświadczeń oraz wdrożonych innowacyjnych rozwiązań sprawił że produkty EIP Ltd osiągnęły szczyt efektywności i wydajności. Każda maszyna jest zbudowana z myślą o sprawności i trwałości uzyskanej dzięki stalowej spawanej konstrukcji. Popularność suszarek EIP Ltd w branży wynajmu to niezawodność, mobilność i wyjątkowa trwałość oraz brytyjska jakość.

UNIWERSALNY PRODUKT

Praca w różnych warunkach powoduje różne problemy, ale EIP Ltd są zaprojektowane tak, aby zapewnić skuteczne rozwiązanie bez względu na sytuację. W budynkach nowo wybudowanych lub częściowo wykończonych, suszarki EIP Ltd umożliwiają suszenie w temperaturze pokojowej tynków wewnętrznych, jastrychu i drewna. Oznacza to, że dekoratorzy mogą działać systematycznie, zachowując wymagany harmonogram, niezależnie od warunków pogodowych.